Kontorimööbel . Terviklahendused büroode ja muude avalike ruumide sisustuses. Leiame teie soovide kohaselt parima lahenduse. Planeerime, vajadusel mõõdistame ruumid, teeme joonised, koostame hinnapakkumise, toimetame mööbli kohale ja teostame paigalduse. • juhikabinetid, kontori- ja nõupidamisruumid, vastuvõturuumid • lao- ja tööstusruumide mööbel • arhiivimööbel, šeifid, tulekindlad kapid • mööbel hotellidele • eriotstarbeline mööbel koolidele, spordikeskustele ja meditsiiniasutustele

Kui valid MKESKUS Mööblitehas oma partneriks, saad kogu sisustamiseks vajamineva kätte ühest kohast. Iga projektiga tegeleb professionaalne projektijuht, kellele on toeks suurte kogemustega spetsialistide meeskond.

Mööbel  disainitakse ning projekteeritakse kliendi soovist lähtuvalt, väärtustades toodete omapära ja eristumist.

 

MKESKUS – Mööbelda mõnuga !

vastuvõtulaud
vastuvõtu laud VALGE
vastuvõtu laud
Kontorimööbel
Töölauad
Büroomööbel
juhikabineti mööbel EDO
Juhimööbel LIINUS
vastuvõtu laud ümmargune
Büroomööbel

Kas olete loonud kaasaegse, eduka äri?  Kas vahetate väikese kontoripinna suurema vastu luksuslikus ärikeskuses? Kas on vaja uuele töötajale oma töökohta sisustada? Olgu põhjus mistahes, igal juhul tekib vajadus mugava, praktilise ja kvaliteetse büroomööbli järele.

Meilt leiate Te kõik, alates kõige lihtsamast arvutilauast kuni prestiižse kollektsioonini tippjuhi kabinetti.

Teeme Teile parima pakkumise, kõige lühema tarnetähtaja ja anname valmistööle vabriku garantii.

Ostke büroomööbel Mkeskusest

Peamised eelised koostööl Mkeskusega on

  1. Eratootmine
  2.  Suur töökogemus (üle 10 aasta) Aitame Teil vältida igasuguseid probleeme, mis on seotud ostmise, tarne, mööbli kokkupaneku ja garantiikohase hooldusega
  3. Pöörduge meie firma poole ja te saate parimate spetsialistide tähelepanu, hoolitsuse ja professionaalse suhtumise.  Näidiste , materjalide ja furnituuriga saad tutvuda aadressil : Puiestee 73a, Tartu või Liivalao 7a,Tallinn.

    Kohtumise aja palume eelnevalt kindlasti kokku leppida. Tel. +372 529 00 70