fbpx

ERITELLIMUSEL

Head kliendid ja mööblihuvilised, oleme Teie jaoks olemas ka eriolukorras!

Lähtudes Eesti Vabariigi valitsuse korraldusest, oleme 11. märts kuni 11. aprill avatud ainult eelnevalt kokkulepitud aegadel.

Köögiprojekti koostamiseks võtke meiega ühendust telefoni +372 5691 2767 või meili teel  pood@mkeskus.ee 

Lisaks on võimalik tellimusi esitada läbi e-poe ONLINE registreerimine | Mkeskus mööbel

Kohtumisele tulles:

  • Järgime 2 + 2 reeglit
  • Kanna maski
  • Desinfitseeri käed

Uus köök juba ootab Sind!

*****

MKESKUS sisustab kodusid, kontoreid ja avalikke ruume. Me muudame inimeste elu ilusaks ja mugavaks. Meie kogemustepagas on väga lai – oleme sisustanud kodusid, kontoreid, hotelle, restorane, kohvikuid jpm.

Valides MKESKUS oma partneriks, saad kogu sisustamiseks vajamineva kätte ühest kohast. Iga projektiga tegeleb professionaalne projektijuht, kellele on toeks suurte kogemustega spetsialistide meeskond. Mööbel disainitakse ning projekteeritakse kliendi soovist lähtuvalt, väärtustades toodete omapära ja eristumist. MKESKUS ei ole siin ainult selleks, et Sulle mööblit müüa. Meie eesmärk on alati olnud, et inimestel oleks kaunid mööbliesemed, mis kestavad.

Meie disainerid aitavad leida kõige sobivama variandi: köögimööbel, kontorimööbel või elutoamööbel ja samuti aitavad sisekujundusega.

Kujundaja vastuvõtt Mkeskuses – palume konsultatsiooniaja eelnevalt kokku leppida telefoni +372 524 7602 või meili teel disain@mkeskus.ee.

Showing all 2 results

Ostukorv

Esto järelmaks

 

Esto järelmaksu ligikaudset kuumakset näete kauba hinna juures.

Liisi jarelmaks

Pin It on Pinterest