Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Ärisisustus

Terviklahendused büroode ja muude avalike ruumide sisustuses. Leiame Teie soovide kohaselt parima lahenduse. Planeerime, vajadusel mõõdistame ruumid, teeme joonised, koostame hinnapakkumise, toimetame mööbli kohale ja teostame paigalduse.
• juhikabinetid, kontori- ja nõupidamisruumid, vastuvõturuumid • lao- ja tööstusruumide mööbel • arhiivimööbel, šeifid, tulekindlad kapid • mööbel hotellidele • eriotstarbeline mööbel koolidele, spordikeskustele ja meditsiiniasutustele •

Kui valid Mkeskus mööblitehase oma partneriks, saad kogu sisustamiseks vajamineva kätte ühest kohast. Iga projektiga tegeleb professionaalne projektijuht, kellele on toeks suurte kogemustega spetsialistide meeskond.

Mööbel disainitakse ning projekteeritakse kliendi soovist lähtuvalt, väärtustades toodete omapära ja eristumist.

 

Mkeskus – mööbelda mõnuga!

Kas olete loonud kaasaegse, eduka äri? Kas vahetate väikese kontoripinna suurema vastu luksuslikus ärikeskuses? Kas on vaja uuele töötajale oma töökohta sisustada? Olgu põhjus mistahes, igal juhul tekib vajadus mugava, praktilise ja kvaliteetse büroomööbli järele.

Meilt leiate Te kõik, alates kõige lihtsamast arvutilauast kuni prestiižse kollektsioonini tippjuhi kabinetti.

Teeme Teile parima pakkumise, kõige lühema tarnetähtajaga ja anname valmistööle tehase garantii.

Ostke büroomööbel Mkeskusest!

Peamised eelised koostööl Mkeskusega on:

  1. Eratootmine
  2. Suur töökogemus (üle 10 aasta) aitame Teil vältida igasuguseid probleeme, mis on seotud ostmise, tarne, mööbli kokkupaneku ja garantiikohase hooldusega
  3. Pöörduge meie firma poole ja Te saate parimate spetsialistide tähelepanu, hoolitsuse ja professionaalse suhtumise. Näidiste, materjalide ja furnituuriga saate tutvuda aadressil: Puiestee 73a, Tartu või Liivalao 7a, Tallinn.

Kohtumise aja palume eelnevalt kindlasti kokku leppida – tel +372 529 0070