Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Tellimine ja tingimused / Kauba garantii ja pretensioonid

Ostu sooritamine: Valige Teile meeldiv kaup ja lisage see ostukorvi. Ostukorvi sisu näete lehe paremal pool. Täitke tellimiseks ostukorvis oma kontaktandmed ja tarneviis, tellimuse kinnitamiseks klikkige “Esita tellimus”.

Pärast ostu kinnitamist saabub Teie e-mailile automaatne tellimuse kinnitus. Järgneva tööpäeva jooksul vaatab teenindaja ostu üle, vormistab ettemaksuarve ning saadab Teie e-mailile. Selles on ka vajalikud rekvisiidid tellitud kauba eest tasumiseks.

Makse selgitusse palume kirjutada ettemaksuarve number.

Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.; paragrahv 213(4)) on www.mkeskus.ee e-müügi keskkonnas soovituslik tasuda 100% toote hinnast. Juhul kui olete tasunud 50% toote hinnast, toimub teise osamakse tasumine vahetult enne kauba tarnimist. Kui Teil tekkis küsimusi, saatke need e-posti aadressile pood@mkeskus.ee või helistage tööpäevadel (kella 10.00-18.00) klienditoe telefonil 56 912 767. Kohustuslik on tasuda vähemalt 50% hinnast 3 päeva jooksul. Juhul, kui sissemaks pole laekunud 3 päeva jooksul, tellimus tühistatakse. Kauba maksimaalne tarneaeg on märgitud kauba lühikirjelduses. Kauba saabumisest teatame Teile e-maili või telefoni teel. Erandkorras sõltub vastuse kiirus koostööpartneritest.

NB! Tellimisel palume arvestada, et kanga/värvi puhul võivad esineda toonivahed tingituna tekstiili- ja/või arvutiekraani värvisüsteemide erinevustest.

Isikuandmete töötlemise põhimõtted: Kõiki MKeskuse e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimusega seotud küsimuste korral. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist.

E-POE KAUBA GARANTII JA PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD:

Ostjal on õigus tellimus tühistada saates vastava info e-kirja teel pood@mkeskus.ee või teatades tellimuse tühistamise soovist tel 56 912 767. Ettemaksu sellisel juhul ei tagastata. 

Ostjal on õigus ja võimalus tagastada kaup 14 tööpäeva jooksul alates selle kättesaamisest.
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödudes arvates lepingust taganemisest (VÕS paragrahv 56lg3). Kauba tagastuskulud kannab ostja. Kauba tagastamiseks saatke e-kiri aadressile pood@mkeskus.ee, kuhu lisage oma tellimuse number ning tagastamise põhjus.

Kui tegemist on toote defekti vmt probleemiga, siis palume edastada meile ka toote pildid. Tagasisidet probleemi lahenduse kohta anname nii kiiresti kui võimalik (hiljemalt 5 tööpäeva jooksul): toote vahetus, toote tagastus, toote parandus, asendustoode vmt. Defektse kauba tagastuskulud kannab müüja.

Vastavalt võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk,; paragrahv 218(2)), on tarbijal õigus pretensiooni esitada kaks aastat, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võib tarbija nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis tarbijal asendamist nõuda ei ole võimalik, kuna see põhjustaks müüjale ebamõistlikke kulusid. Raha tagastamist on tarbijal võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11.ptk., paragrahv 222 (1)).